משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

מרטין בוקסדורף מתמחה במשכנתאות עסקיות לכל סוגי הנכסים, עם 15 שנות ניסיון בכל סוגי הנכסים העסקיים. 

מה מיוחד במשכנתאות עסקיות שהופך אותן להיות מורכבות יותר?

הנכסים הם מורכבים יותר– בניגוד למשכנתאות רגילות, כאשר קונים דירה- במשכנתאות עסקיות המבנים בדרך כלל מורכבים יותר. למשל: קניית קומות בתוך בניין קיים, קנייה באמצעות חברות בעמ, קנייה באמצעות קבוצת רוכשים.

או מצד שני, מבנה מסחרי ללא רישום מסודר בטאבו, כאשר המוכרים הם בעצמם חברה בעמ או קבוצה של מוכרים. כל המצבים האלו הופכים את המשכנתאות העסקיות להרבה יותר ארוכות ומורכבות מאשר משכנתא רגילה לקניית דירה.

הסכומים גבוהים הרבה יותר– רכיב אחד שתמיד הופך את הדברים לקשים יותר וארוכים יותר זה סכומי כסף גדולים. הבנקים מצידם הם גוף שמנהל סיכונים וככל שיש יותר כסף שמעורב בעיסקה, כך הבנקים רוצים לעשות יותר בדיקות ולהקפיד עוד יותר עם המשכנתא.

בדיקת היכולת הפיננסית של הלווים מורכבת יותר לבדיקה– כאשר מדובר על משכנתאות מורכבות לקנייה של עסקים או מבנים עסקיים, בדרך כלל יש הרבה יותר מלווה אחד בודד וההכנסות של הקונים הן בדרך כלל מורכבות יותר.

אם במשכנתא רגילה, בדרך כלל יש זוג, לרוב שכירים או עצמאיים- במשכנתאות עסקיות יש ריבוי קונים, קבוצות שקונות נכס להשקעה ביחד, הקנייה מתבצעת באמצעות חברות בעמ והבדיקות הפיננסיות על ידי הבנקים לוקחות הרבה יותר זמן.

כאשר משלבים את כל הגורמים האלו יחד, מגיעים למצב שהוא אמנם משכנתא, אבל כעיסקה פיננסית, מדובר במצב שהוא הרבה יותר מורכב מאשר משכנתא רגילה. במהלך משכנתאות עסקיות נוצרות הרבה מאוד בעיות שיכולות להכשיל את העיסקאות ולהפיל את כל המשכנתא כולה.

מי אני ?

נעים מאוד, שמי מרטין בוקסדורף וב15 השנים האחרונות, אני פותר בעיות במשכנתאות. כלומר, אני לא מלווה זוגות צעירים שקונים דירה ראשונה ולא מטפל באדם שקונה חנות, אלא מטפל במשכנתאות מורכבות עם בעיות מכל הסוגים.

אם אתם עומדים לפני משכנתא מורכבת, אם אתם צריכים מומחה שילווה אתכם יד ביד להצלחת המשכנתא, אם אתם צריכים הרבה מאוד שנות ניסיון בליווי עיסקאות מסחריות מורכבות- אני האיששיביא אתכם להצלחה.

איך עובד התשלום?

חשוב לי לציין כבר מעכשיו כדי שתהיו רגועים, התשלום מתבצע לפי הצלחה בלבד. לעולם לא אבקש מכם שקל אחד לפני שאתם מקבלים אישור בכתב לעיסקה שאתם צריכים. אני לא מאמין בקבלת תשלום כאשר הצד השני עדיין לא קיבל את המוצר שהוא צריך.

מרטין בוקסדורף- 0508116397 או maratbok@gmail.com

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג