משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

לקבל משכנתא לאחר סיום פשיטת רגל או במהלך פשיטת רגל? אילו מצבים בדיוק שבהם צריכים מומחה לתחום הזה.

משכנתאות לפושטי רגל לשעבר – יש דבר כזה

מרטין בוקסדורף מתמחה בייעוץ משכנתאות ובהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. הוא פועל במשך כעשור וגאה בתוצאות שמשיגים הלקוחות שלו.

לפני הכול, חשוב לדבר באופן גלוי מבלי לייפות את המציאות. הבנקים לא מעוניינים להעניק משכנתאות לפושטי רגל. נקודה. הם יודעים שמדובר באנשים עם היסטוריה כלכלית בעייתית, חוששים מכך שבתוך פחות מ-10 שנים האנשים האלה ייכנסו שוב לחובות ואינם רוצים לקחת סיכון. ולכן, אם אתם פושטי רגל לשעבר, כדאי לדעת איך לגשת לבנקים כדי שיתנו לכם את המשכנתא בכל זאת.

כמה זמן צריך לעבור מאז ההפטר?

בדרך כלל אני מצליח להשיג משכנתאות ללקוח כחצי שנה מקבלת ההפטר. כמובן, ככל שעובר יותר זמן מאז ההפטר כן הסיכוי לקבל משכנתא רק גדל. ויש גם גורמים נוספים שכדאי לשים אליהם לב:

  • אחוזי המימון – לא מומלץ לקבל אחוזי מימון גבוהים מהבנק אם יש לכם היסטוריה של פשיטת רגל. חשוב להיות ריאליים ולא לבקש מימון של 70 אחוזים, לדוגמה. אמנם יש מקרים בודדים שבהם אפשר לקבל משכנתא במימון גבוה לפושטי רגל, אבל עדיף לא להסתמך על זה.
  • תביאו ערבים – רוצים ליצור אמינות בקרב הבנק? הביאו אתכם ערב שיחתום על ערבות בפני הנציג בבנק. בדרך זו ניתן להרגיע את הבנק ולוודא שיש ערב למקרה שבו לא תצליחו לעמוד בתשלומים.
  • היעזרו במומחים בתחום – אל תנסו להתמודד לבד עם הבנקים במקרה שבו עברתם פשיטת רגל. אם אתם לא יודעים איך להתנהל איתם, תקבלו סירוב פעם אחר פעם ופשוט "תשרפו" את עצמכם. אני מכיר את התחום הזה מקרוב. במשך 10 שנים אני עוזר לפושטי רגל לקבל משכנתא, וזה הופך אותי למוביל בתחום.

הקפידו להסדיר את החובות ולמחוק אותם מרישומי הבנק

לסיום, אני רוצה להתייחס לנקודה חשובה שעולה פעם אחר פעם והיא מחיקת הרישומים בבנק. גם אם הסדרתם את כל החובות אבל בבנק עדיין רשום שאתם חייבים כסף, אף בנק לעולם לא ייתן לכם משכנתא במצב כזה. לפיכך, אם יש לכם הוכחות לכך שנפטרתם מכל החובות ואתם נמצאים אחרי הפטר, דאגו לוודא שהרשימות הבעייתיות האלה מחוקות במחשבי הבנקים. כך תוכלו להתחיל מחדש ולקבל את המשכנתא המיוחלת.

מרטין בוקסדורף= 0508116397 או maratbok@gmail.com

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג