משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

אתם נמצאים אחרי פשיטת רגל וכבר התייאשתם מכל הבנקם שלא נותנים לכם משכנתא? הכירו את מרטין בוקסדורף, המומחה שהופך את הקערה על פיה.

אז איך אפשר לקבל משכנתא לאחר פשיטת רגל?

קוראים לי מרטין בוקסדורף ואני מטפל בתיקים של פושטי רגל בעברם בעשור האחרון. כך שאם אתם מחפשים דרך להשיג משכנתא לאחר פשיטת רגל ונתקלים בסירובים, אני יכול לכוון אתכם לקראת המטרה.

כדי לקבל משכנתא לאחר היסטוריה כלכלית בעייתית מבחינת הבנק, כל מה שצריך לעשות הוא להוסיף לבנקים מידע שהם לא יודעים עליכם. כלומר, מידע שהוא מעבר לנתונים השליליים המופיעים עליכם במאגר. כך תוכלו לשנות קצת את התמונה העגומה ובסופו של דבר לקבל אישור למשכנתא.

הנקודה החשובה כאן היא שהבנקים כבר מודעים לפשיטת הרגל שעברתם, אבל הם לא מכירים את כל הסיפור. לא יודעים מה קרה שם באמת. מי באמת הוביל לפשיטת הרגל? האם היא התרחשה באשמתכם? האם גורם שלישי הוא שסיבך אתכם בחובות?

כאשר לקוח מגיע אליי לאחר פשיטת רגל, אני לומד את הסיפור שלו – איך הוא הגיע למצב של פשיטת רגל מלכתחילה? לאחר מכן, אני בונה סיפור (שמורכב כולו מפרטים אמיתיים שמסר לי הלקוח), כדי לשכנע את הבנק שמדובר במעידה חד פעמית ושהלקוח למד את הלקח, השתקם ולא יחזור על הטעות.

איך זה עובד בפועל?

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות כאשר באים להתמודד מול הבנק הוא לאסוף את כל הניירת, האישורים והאסמכתאות הקיימים כדי להביא הוכחה חותכת לבנקים. הניירת תסייע לכם להתמודד עם הטיעונים של הבנק ותוכיח את דבריכם בכך שתעיד כי באמת השתקמתם מבחינה כלכלית ועכשיו אתם זקוקים למשכנתא רק כדי לסגור חובות ולהמשיך הלאה.

הדבר דומה לעורך דין שתפקידו לייצג אתכם בבית המשפט. לפני תחילתו של המשפט, עורך הדין אוסף את כל החומרים הדרושים כדי להוכיח את חפותכם, או לחלופין להגיש כתב אישום נגד מי שפגע בכם. המסמכים יעזרו לו להוכיח את דבריו. הדבר נכון גם לגבי ההתנהלות מול הבנקים. כדי להוכיח שאפשר לתת לכם משכנתא, עליכם לספק את כל המסמכים הדרושים.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג