משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

אם נתקלתם בסירוב משכנתא בבנק, תעצרו שניה. בואו נדבר על הדברים ואז תחליטו מה אתם רוצים לעשות. הדבר הראשון שאני מבקש מכם זה לעצור ולהתייעץ.

עם מי מתייעצים כאשר הבנק מסרב לאשר משכנתא?

ברגע שמתייעצים, הרבה יותר קל להגיע לתובנות חדשות ולהחליט מה עושים, בעיקר אם אתם לא מאלו שלמדו עכשיו חודשים את כל עולם המשכנתאות. השאלה הגדולה היא עם מי להתייעץ. אני גורס שרצוי להתייעץ עם יועץ מומחה למסורבי משכנתא.

להתייעץ עם יועץ משכנתאות שעבד עם אחותך:

הרבה פעמים אני מקבל טלפונים מאנשים שקיבלו סירוב למשכנתא בבנק, הם הלכו להתייעץ עם יועץ משכנתאות שעבד עם האחות או הבן דוד או החבר ונתקלו בעוד סירוב משכנתא ואז הגיעו אלי לפתור את הבעיה סופית. העניין הוא שיועצי משכנתאות כל המהות המקצועית שלהם היא לעבוד מול הבנקים לקבלת ריביות טובות, זאת המקצועיות שלהם.

אבל זה ממש לא מכשיר אותם לפתור בעיות או להתמודד עם מצבים מורכבים מבחינה בנקאית, בעיות של בי די איי, צ'קים חוזרים, הגבלות או פשיטות רגל. ברגע שאדם הפך להיות סוג של מסורב משכנתא- זה כבר לא ממש יעזור לו להתייעץ עם מומחה להשגת ריביות.

להתייעץ עם יועץ מסורבי משכנתא:

כאשר נתקלים בבעיות, זה הזמן לפנות למומחה מסורבי משכנתא. בנימה אחרת, אני מזמין אתכם להתקשר ולהתייעץ בנוגע לכל בעיה, אני אנסה לתת תשובות אמיתיות ולא להתחמק ולא לנסות רק לשווק את עצמי. מילה. העניין הוא, שאני עושה את אותו הדבר שמטריד אתכם- כבר 15 שנה בערך ומאות רבות של פעמים. כלומר, את אותה הבעיה שאתם מתמודדים איתה – כבר פתרתי הרבה מאוד פעמים, או מצד שני, לא פתרתי ואמרתי לאנשים שרצוי כרגע לא להגיש בקשות משכנתא.

מה ההבדל ביני לבין יועץ משכנתאות רגיל?

הבדל גדול מאוד. רק שתבינו, כל הכסף שאתם משלמים לי – תלוי בהצלחה שלי להביא לכם את התוצאה שאתם צריכים. אני מבחינתי, לא מרוויח שקל אם אתם לא מקבלים את אישור המשכנתא שאתם צריכים. זה הסיכון שאני לוקח על עצמי וכנראה שאני יודע מה אני עושה, אחרת לא הייתי עושה את זה.

הקשרים שצברתי במשך השנים ואת ההיכרויות שצברתי במשך השנים, אין דרך לחקות ואין דרך לעשות את אותו הדבר, כאשר כל מה שאתה יודע לעשות זה למצוא ריביות טובות. זה פשוט לא דבר שאפשר לעשות, לא ניתן. כאשר אני מגיע לבנק עם לקוחות שהם בעייתיים, יש להם בי די איי שלילי או בעיות אחרות או כל דבר שמקשה על המשכנתא- הבנקאי סומך עלי והמנהלים סומכים עלי שאני באמת חושב שהאדם הזה יצליח לשלם משכנתא. זה פשוט עניין של אמון שנבנה במשך הרבה מאוד ששנים, זה הקשרים ומאות המשכנתאות שכבר טופלו בעבר.

בניית סיפור רלוונטי למשכנתא:

במילים פשוטות אני קורא לזה בניית אליבי. נניח שיש אדם שהיה מוגבל לפני שנה וחצי. או עבר פשיטת רגל לפני שנה וחצי או שנתיים או כל דבר דומה. אני מבחינתי לא יכול ללכת לבנק ולהגיד להם שהאנשים האלו עברו פשיטת רגל ואני מבקש לתת להם משכנתא, זה לא באמת עובד ככה, כי משכנתאות אחרי פשיטת רגל- אף אחד לא רוצה לתת.

אז איך אני נלחם בזה שהבנקים לא מוכנים לתת משכנתאות אחרי פשיטת רגל? כאן נכנסת בניית האליבי. למעשה יוצרים סיפור רלוונטי, אמיתי שיכול להתאים ולהסביר את מצב הבעיות שהיו. כלומר בואו נשתמש לרגע בדוגמאות ונבין יחד:

דוגמה ראשונה: אני מגיע לבנק ואומר למנהלים: "שלום מה עניינים? אני מגיע כאן עם זוג חמוד מאוד שעבר פשיטת רגל לפני שנתיים, היום הם כבר בסדר, יש הכנסות מסודרות, אני אשמח שניתן לזה סיכוי אמיתי ונעבור על התיק ביחד ונראה אם אנחנו יכולים לאשר משכנתא לזוג המקסים הזה. נשמע טוב? לא ממש, נשמע פרווה לחלוטין, לא ממש חזק.

דוגמה שניה: אני מגיע לבנק ואומר למנהלים: "שלום, אני רוצה לספר לכם סיפור. בחור מקסים שהיה לו חנות ספרים ועבד ממש יפה במשך עשרים שנה, באמת עבודה יפה. בשנת 2018 עיריית תל אביב החליטה שהיא בונה את הרכבת העילית וסוגרת כרגע את הרחובות כדי לאפשר עבודות חפירה ובנייה בקלות. הבחור שלנו איבד ביום אחד את כל הלקוחות שלו, החזיק עוד חודשיים ואז הבין שאין לו שום ברירה ופנה לפשיטת רגל כי לא הציעו לו שום עזרה או פיצויים.

"הוא שינה את מסלול חייו, הגיע להיות שכיר ויציב, לא מנהל עסקים יותר ולא רוצה יותר שום סיכונים. היום הוא שכיר ויציב כבר 3 שנים כבר מתהליך פשיטת הרגל וזה כבר שנתיים לאחר שנגמר ההפטר, היום הוא רוצה לעלות שלב ולקנות נכס לעצמו".

מה דעתכם על הסיפור הזה? נכון שזה נשמע הרבה יותר טוב מאשר הדוגמה הראשונה? אני בטוח שזה הרבה יותר טוב, מאות פעמים בעבר הוכיחו שזה הרבה יותר מוצלח.

מרטין בוקסדורף הוא מומחה מסורבי משכנתא- 0508116397

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג