משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

המלצה מאבירם גפני, לקוח מרוצה על מרטין בוקסדורף

שמי אבירם גפני מראש העין, נשוי ואב ל-3 ילדים. למרבה הצער, לפני כשש שנים בערך עברתי תהליך של פשיטת רגל שהשפיע עליי קשות מבחינה נפשית. רק לפני שנתיים הצלחתי לקבל הפטר. זה היה כל כך קשה שלא האמנתי שיבוא יום ובאמת אקבל את ההפטר המיוחל.

זאת הייתה תקופה קשה, מלחמה של ממש, עברתי מבנק לבנק עד שכבר לא יכולתי לראות יותר בנקים. המצב היה חמור עד כדי כך שביקתי לקבל את המשכורת במזומן, ולא רציתי לראות את הבנק. כך היה טוב. אבל יום אחד אשתי הפתיעה אותי ואמרה לי שזכינו במחיר למשתכן.

בהתחלה אמרתי לאשתי לא להירשם למחיר למשתכן, כי לא האמנתי שיש לנו סיכוי לקבל משכנתא. למרות זאת, אשתי לא הקשיבה לי ונרשמה בכל זאת מבלי שידעתי. ההפתעה האמיתית הייתה כשנודע לי שזכינו בכ-900 אלף שקלים עבור דירה של 4 חדרים ברמלה.

לא התכוונתי לעשות דבר עם הזכייה הזאת, אבל אשתי לא ויתרה. היא פנתה ליועצת משכנתאות שעבדה עם אחותה, אבל ברגע שהיועצת שמעה שפשטתי את הרגל, היא קמה ללכת ואיחלה לנו הרבה הצלחה. כך קרה גם עם שאר היועצים שנפגשנו.

ערב אחד אשתי הודיע לי שיש לנו פגישה עם יועץ בשם מרטין שעובד במיוחד עם אנשים שפשטו רגל. "זה כבר טוב יותר", אמרתי לעצמי, "הנה לפחות זה מישהו שיכול להבין מה עברתי". ובאמת, נפגשנו עם אדם מקסים שידע טוב מאוד על מה הוא מדבר, והרגשתי שהוא מבין אותי כפושט רגל עד הסוף.

אחרי הפגישה הזאת, הרגשתי שיש אור בקצה המנהרה. הפסקתי לחשוב על המצב שלי בצורה שלילית, והחלטתי להסתכל על חצי הכוס המלאה: יש פתרון, יש מה לעשות. מאותה הפגישה עם מרטין יצאנו בעצם להילחם על הבית שלנו. אני לא יכול להגיד שהיה קל. ניירת, שגעונות, הצורך לעמוד בדרישות הבנקים מפה ועד להודעה החדשה. כבר חשבתי להתייאש, אבל מרטין שמר על קור רוח לאורך כל הדרך. הוא באמת ידע מה הוא עושה. הוא באמת יודע איך לגשת למקרים הקשים יותר של פושטי הרגל.

ובסוף זה קרה. אני עדיין בהלם, אגב, עדיין לא יכול להאמין שבאמת קנינו את הבית. אחרי שכמעט התייאשתי מהמצב, מהבנקים, מהמדינה וכולם יחד, מרטין האלוף החזיר לי את הביטחון העצמי וגם את האמונה במוסדות המדינה.

אני אבירם גפני, ובתור פושט רגל שהיה בתוך התהום ויצא ממנה בזכותו, אני ממליץ לכל פושט רגל או מסורב לפגוש את מרטין, יועץ המשכנתאות הטוב ביותר בארץ.

 

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג