משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

נעים להכיר, קוראים לי מרטין בוקסדורף ובעשור האחרון אני עוזר לאנשים שעברו פשיטת רגל לקבל משכנתא. 

אם גם אתם זקוקים למשכנתא כדי להתחיל מחדש, אני יכול להשיג לכם את ההלוואה המיוחלת. ועל כך יכולים להעיד מאות לקוחות שלהם עזרתי לאורך השנים. אתייחס כאן למספר נקודות חשובות שכדאי להביא בחשבון כאשר מבקשים משכנתא.

כמה זמן אחרי ההפטר כדאי לבקש משכנתא?

אין תשובה אחת לשאלה זו, והכול תלוי במצב הכלכלי הנוכחי שבו נמצא האדם. כך, מי שמרוויח ברגע נתון סכומי כסף גבוהים, עובד כשכיר ויש לו הכנסה יוכל לקבל משכנתא בקלות רבה יותר מאדם שעדיין יש לו חובות ונמצא במצב כלכלי קצת פחות טוב. באופן כללי, מומלץ לחכות לפחות שנה אחת אחרי ההפטר כדי לבקש משכנתא. כמו כן, ככל שעבר זמן רב יותר מתאריך קבלת ההפטר, כן הסיכוי לקבל משכנתא עולה.

מיהו הלקוח האידיאלי לבנק לקבלת משכנתא?

באופן כללי, הבנק יעדיף לתת משכנתא לפושט רגל המוגדר כשכיר ולא כעצמאי. מבחינת הבנק, ניתן לסמוך יותר על שכיר שמקבל משכורת קבועה, מאשר על עצמאי, שלדעת הבנק, עלול להגיע שוב למצב שבו יש לו חובות כבדים. במילים אחרות, בעיני הבנק השכיר נחשב ליציב יותר מהעצמאי. מעבר לכך, כל לקוח שעבר פשיטת רגל ומגיע לבקש משכנתא מהבנק צריך להוכיח שהוא שינה את דרכיו ושהוא לא יחזור על אותן טעויות שהביאו אותו למשבר כלכלי.

איך זה עובד אצלך?

כאשר אני רוצה לעזור ללקוחות חדשים להגדיל את הסיכויים לקבל משכנתא, אני נפגש איתם לפגישה ראשונית של חצי שעה ויותר. בפגישה זו אנו מדברים על המצב הכלכלי שאליו נקלע הלקוח, ולמעשה על כל מה שהלקוח רוצה שאדע. על מנת שנוכל להציג בקשה מסודרת לבנק, אני מנסה להבין בפגישה את נקודות החוזקה והחולשה של הלקוח, וזאת כדי לדעת כיצד ניתן לעזור לו בדרך הטובה ביותר.

צריך להבין שפה אנחנו די הולכים נגד הזרם. הבנקים לא נותנים בקלות משכנתא למי שפשט את הרגל, ואנחנו צריכים "לדחוף" את הבקשה כדי שהיא תתקבל. זה מאתגר ומורכב, אבל אני לא מוותר ונלחם עבור המשכנתא שכה חשובה ללקוחות עד הרגע האחרון.

ומה מבחינת התשלום?

אצלי הלקוח לא משלם דבר עד שהוא לא רואה את המשכנתא. אצלנו מאמינים שהלקוח לא צריך לשלם אם לא התקבלו תוצאות כלשהן. כך שאנחנו לא לוקחים מקדמות, ערבון או כל תשלום נוסף עד שלא בטוחים שהלקוח יקבל את המשכנתא.

ומה לגבי גובה הריבית? צריך לדאוג?

במקרים לא מעטים אנשים חושבים שהבנק נותן משכנתא בריבית גבוהה מאוד. ובכן, זה לא נכון. הריביות בדרך כלל סבירות, לא פחות ולא יותר מריביות של הלוואה ללקוח רגיל.

 

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג