משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

מרטין בוקסדורף הוא מומחה עם 15 שנות ניסיון במשכנתאות עם BDI שלילי. זה האיש שיילחם עבורכם מול הבנקים.

הסיבה העיקרית שבגללה נוצרים מסורבי משכנתא בבנקים היא בעיות של bdi ולכן כאשר סובלים מסירוב משכנתא בגלל זה, צריכים להיעזר במומחה שפיתח בדיוק את המיומנות הזו במשך שנים רבות.

מה זה בכלל בעיות BDi?

Bdi זה מאגר שרושם בתוכו בצורה אוטומטית את כל הבעיות מול המערכת הבנקאית שקרו לאדם במשך השנים האחרונות. כלומר, נניח שאתם באים לבקש משכנתא, הבנקאי מולכם מבקש לדעת האם אתם אנשים אמינים? האם ניתן לסמוך עליכם עם משכנתא?

איך הוא יכול לבדוק את זה?

הדרך לבדוק אם אכן זה נכון היא פשוט להוציא את הדו"ח בי די איי שדיברנו עליו בפסקה הקודמת, לנתח זריז את הנתונים ולהחליט האם אפשר לסמוך על האדם הזה ולתת לו משכנתא. הדוח הזה, BDI  הוא שורש כל הסירובים של המשכנתא בבנקים.

מה מופיע בדו"ח BDI ?

החל משנת 2020 השם החדש הוא "דוח נתוני אשראי" וכבר לא נקרא בכלל BDI אבל המהות היא אותו דבר. הדו"ח כולל: צ'קים שנפרעו בצורה תקינה וצ'קים שחזרו בגלל אכ"מ, הוראות קבע שנפרעו בצורה תקינה וכמובן הוראות קבע שחזרו מסיבת אכ"מ. הוצאות לפועל, עיקולים, הגבלות, פיגורים בהלוואות שלא משולמות תקין, טיפול משפטי מול הבנקים והמערכת הפיננסית ופשיטות רגל.

מה חמור באמת בדו"ח ומה לא?

שימו לב, אני מנסה לתת כאן איזה שהוא ניתוח אבל זה לאו דווקא סופר מדויק, אנא מכם תיקחו את זה בהבנה.

הכי חמור: פשיטות רגל, הגבלות, הגבלה חמורה

פחות חמור: עיקולים מול בנקים, הוצאות לפועל, טיפול משפטי

פחות חמור: חמישה צקים חוזרים ומעלה

פחות חמור: עד ארבעה צ'קים חוזרים

פחות חמור: הוראות קבע חוזרות( עד חמש הוראות קבע)

@ שימו לב שנהיה מסונכרנים, כאשר אני כותב שהוראות קבע זה פחות חמור, אני לא מדבר על 20 הראות קבע, אלא כמה הוראות קבע בודדות. אני ממש לא מתכוון לאדם שחזרו לו 40 הוראות קבע.

אז מה אני יכול לעשות כאשר הבנק מסרב לך למשכנתא?

ברגע שהבנק סירב לכם למשכנתא בגלל הסיבות שציינתי למעלה, הדבר הראשון הוא קודם כל לעצור ולא להמשיך לעוד בנקים. הסיבה היא מאוד פשוטה, ברגע שתמשיכו להגיש בקשות בעוד בנקים – כמובן שתישרפו בעוד בנקים.

כל בנק שבו אתם מגישים בקשה למשכנתא, לא תוכלו שוב להגיש בקשות בתקופה הקרובה. לכן אני צריך כמה שיותר בנקים לא שרופים על מנת שיישאר לי מרחב פעילות.

אז מה אני עושה?

החוכמה הגדולה שלי היא לנתח את המצב שבו אנחנו נמצאים ולנסות להבין מתוך זה- האם אני אצליח למצוא את אותו  מנהל הבנק שיאשר את המשכנתא. אני מנסה לעשות משוואה שמאזנת בין גודל הבעיות שיש לבין הדברים שיכולים להיות יתרון בשבילנו.

למשל: אם אדם היה מוגבל, אבל מצד שני אני יכול לראות שמדובר במקרה חד פעמי ולא היו שום בעיות אחרות לא לפני ההגבלה ולא אחרי ההגבלה, זה מצב שבו אני מרגיש שידי תהיה על העליונה כאשר אני אלך להציג את המקרה הזה מול מנהלי הבנקים.

דוגמה נוספת: אדם היה מוגבל חמור, הוא עצמאי, גם אחרי ההגבלה וגם לפני ההגבלה היו צ'קים שחזרו כאן ושם, הייתה הוראת קבע שלא שולמה בזמן. במקרה כזה, אני מרגיש שאני לא אצליח לנצח כי קשה להסביר למה צריך לתת משכנתא לאדם שממשיך להיכנס לצרות פעם אחרי פעם.

אני באמת מאמין שמציאת האיזון הנכון בין דברים רעים לבין דברים טובים, היא הסוד שלי. אני מצליח לבנות את תיק המשכנתא בצורה כזו שמסבירה את הדברים ויודעת להביא את הבנקים לאשר משכנתא.

מרטין בוקסדורף- 0508116397 או maratbok@gmail.com

 

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג