משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

הבנקים מסרבים להעניק משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל ובטח לכאלו שנמצאים בהליך פשיטת רגל. בדיוק בשביל זה יש את מרטין בוקסדורף.

פושט רגל יכול לעבור בנק אחר בנק, ולקבל סירוב בכל פעם עד שבסופו של דבר הוא ירים ידיים. אני אומר שהסוד הגדול כאן הוא לקחת את הנתון היבש: "עברתי פשיטת רגל" ולהפוך אותו לסיפור מרגש שהבנקים יקבלו בסופו של דבר.

חשוב להבין שנציגי הבנקים תמיד ידעו על פשיטת רגל. לא משנה לאיזה בנק תחליטו לפנות, בסופו של דבר זה תמיד כתוב בכל הדוחות הפיננסיים. הקלף המוביל שלנו במקרה זה הוא כל מה שמסביב, כל הסיפור שהוביל להידרדרות הכלכלית.

רוצים דוגמה? בבקשה. אני יכול להגיע לבנק ולספר לו את הסיפור הבא. הכרתי זוג מקסים שהיה בעל עסק קטן ומצליח. לאבי האישה היה עסק גדול יותר מהעסק של בני הזוג – מוסך מורשה לרכבים. כעבור ימים רבים המוסך הזה נקלע לקשיים כלכליים, והבעל, בעל העסק הקטן יותר, נחלץ לעזרתו של האב והתחיל להזרים כסף לחשבון הבנק העסקי של המוסך.

אבל זה עוד לא הכול. הבעל גם חתם על ערבות עבור אבי אשתו, כדי שהוא יוכל לקבל אשראי מהבנק. אבל הסידור הזה החזיק רק חצי שנה, ובסופו של דבר האב פשט את הרגל וגרר איתו גם את בעלה של בתו שלא באשמתו. הבעל, מצדו, ניהל עסק מצליח, אך נקלע לחובות בעקבות חמיו.

הבעל ואשתו, בעלי העסק הקטן שהיה מצליח בעבר, למדו את הלקח מהסיפור הזה. הם השכילו למכור את העסק שפיתחו והפכו לשכירים. ועדיין, הם נקלעו לפשיטת רגל שלא באשמתם והיום הם מעוניינים לקחת משכנתא כדי לפתוח פרק חדש בחייהם.

מביאים הוכחות לכל דבר

באופן אישי, אני מאמין בניירת. הבנקים אוהבים שמבססים כל דבר על נתונים ומוכיחים כל מה שרק אפשר, על מנת לקבל אסמכתא שהדברים אכן קרו כפי שמתארים אותם. המטרה שלי היא בסופו של דבר להגיע לבנקים ולגרום להם לאשר את המשכנתא עבור לקוחות שנקלעו לפשיטת רגל.

גם אם חושבים שלא ניתן לעשות זאת, זה אפשרי בהחלט אם מביאים את המסמכים הנכונים כהוכחה. ועל זה אני תמיד מקפיד להתעקש. רק כך אפשר לקבל משכנתא למרות סירוב חוזר ונשנה.

 

 

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג