משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

אודות "משכנתא מאושרת"- ליווי להבראה פיננסית 

חברת משכנתא מאושרת, אשר הוקמה בשנת 2010 חרטה על דגלה לעבוד מול האנשים שהכי זקוקים לעזרה וליווי מקצועי אמיתי. 

הפעילות העיקרית של החברה היא ביצוע משכנתאות/ הלוואות שמטרתן היא חילוץ אנשים מהליכי פשיטת רגל, הוצאות לפועל, הסדרי חוב וכינוס נכסים, באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות בשיעבוד נכס.

השיטה שלנו:

שיטת העבודה שלנו היא "הבראה פיננסית". המטרה היא לקחת אדם הנמצא ברגע הקשה ביותר בחיים שלו ובאמצעות 4 פעולות בלבד- להחזיר אותו לחיים תקינים והתנהלות פיננסית נורמטיבית.

פעולה ראשונה– משכנתא חוץ בנקאית באמצעות שיעבוד נכס, על מנת להיחלץ מפשיטת הרגל או החובות. הנכס יכול להיות של בעל החוב או של כל אחד אחר ממשפחתו וחבריו.

פעולה שנייה– הפניית האדם להליך למידה ורכישת כלי התנהלות פיננסית נכונים, באמצעות עמותת פעמונים, ליווי אישי צמוד 1 על 1 אחד או באמצעות אחת העמותות שאיתן אנחנו משתפים פעולה.

פעולה שלישית– ניקוי ושיפור ציון דירוג האשראי והBDI באמצעות חברה המתמחה בניקוי BDI ושיפור חשוב מאוד של דירוג האשראי.

פעולה רביעית– לאחר שנתיים של למידה, רכישת כלים נכונים ותיקון נתוני האשראי, העברת המשכנתא החוץ בנקאית לאחד הבנקים למשכנתאות לצורך הורדת ריבית ולהמשך התנהלות פיננסית תקינה.

אודות האנשים מאחורי הלוגו:

רצינו להכיר לכם את האנשים שעומדים מאחורי הלוגו, כדי שתדעו שיש בני אדם אמיתיים הקשובים לכם ולצרכי הלקוחות שלכם.

מרטין בוקסדורףבעלים, בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהלמרטין בוקסדורף- משכנתא אחרי פשיטת רגל עסקים. 15 שנות ניסיון בעבודה בשלושת הבנקים הגדולים בישראל במגוון תפקידים. 

10 שנות ניסיון בעבודה מול המקרים המורכבים ביותר במערכת הפיננסית ומערכת המשכנתאות. בעל טורים בוואללה, ערוץ 20 וכלי תקשורת נוספים. מרצה ויועץ למערכת הבנקאית בהתנהלות מול בעלי חוב.

רביב נחשון– מנהל קשרי לקוחות, בעל תואר ראשון במנהל עסקים.בוגר מגוון קורסים בנדל"ן ומימון בחברת הביטוח "מגדל".

בעל ניסיון רב בליווי אישי ומקיף לעו"ד וללקוחותיהם עד קבלת המשכנתא

מוזמנים תמיד להתייעץ, רביב-050-4035989

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג